SteelProfil 06-114 Dzierżenin 34 E rzeczoznawca majątkowy warszawa

  Fabrykant przyczep koluszki

  Motor

  Mój mężczyzna postanowił nabyć motor, o którym śnił od dawna. Wyszukał na stronach sklepów internetowych dwukołowca z jego snów. Na nieszczęście, wariant, który go ciekawił nie był nawet w promieniu stu kilometrów od miejsca naszego zamieszkania. Co więcej, nie był to efektywny egzemplarz, o czym zdobywca mojego serca znakomicie wiedział. Natomiast cena była okazyjna i zakomunikował czarownie, że musi go mieć. Franek (tak ma na imię mój mąż) jest mechanikiem i w mig modernizuje wszystko sam. Uszkodzony motor nie stanowi dla niego żadnego trudności.
  Zdecydowaliśmy umówić się z mężczyzną, który pomógłby nam wcielić w życie zachciankę małżonka. Fabrykant przyczep okazał się być bardzo sympatycznym starszym panem, z łobuzerskim uśmiechem (bardzo lubię to w mężczyznach). W mgnieniu oka zakupiliśmy przyczepę i powróciliśmy do domku.
  Następnego dnia, upragniony motor Franka stał już w garażu, a on dłubał przy nim z przyjemnością. Takiego radosnego męża lubię najbardziej, a wszystko to za sprawą producenta przyczep, który dał nam zniżkę!


  Możliwość komentowania jest wyłączona.

  sitemap